שיקום שיער

הכוונה לטיפול הנכון, הבריא והמשקם ביותר ששיערך צריך - אפילו אם חשבת שזה כבר אבוד...

שיקום שיער מתאים למי שהשיער שלה פגוע.

איך תדעי אם השיער שלך פגוע?

אם אחד או יותר מהבאים מתקיים - השיער שלך פגוע וזקוק לשיקום:

אם השיער שלך סובל מאחד או יותר מאלו - סימן שהוא זקוק לשיקום.

לא בטוחה?

הלוחשת לשיער תעזור לך להבין אם יש צורך ומה הטיפול הנכון ביותר לשערך.

תהליך השיקום יכלול:

לשיקום השיער הפגום

או תיאום שיחת ייעוץ – השאירי פרטים ואחזור בהקדם!

מידע נוסף שחשוב לדעת

השיער בנוי מהפרשת שרשרות קרטין. במידה וחסר בגוף אבני בסיס וחומרים לשם בניית השרשראות, השיער לא צומח טוב ובריא. כתוצאה מכך השיער מורגש ביד כייבש ונראה לעין כמחושמל עם האוויר. ככל שחסר יותר קרטין במבנה השערה כך יהיה השיער יותר יבש, חסר ברק וקשה לסירוק והחזקה. הוא יתנפח יותר ולא יסתדר כפי שרוצים. ולכן זקוק לחיזוק ושיקום.
מספרת הלוחשת לשיער פתחה דרך ייחודית לשיקום השיער והחזרתו למצבו הטבעי. לעיתים יש צורך בתוסף תזונה לחיזוק השיער, שגם אותו ניתן לרכוש במספרה.
שיקום שיער מצריך לרוב חזרה על הטיפול במספרה, והמשך טיפול בבית. במרבית המקרים יש צורך להמשיך להשתמש בבית במסכה משקמת שיער. השימוש במסכה המשקמת חשוב, כדי לתמוך בתהליך שהחל במספרה.
ניתן לרכוש במקום את המוצרים התומכים בתהליך השיקום. התוצאה מיידית וההרגשה כמו לידה מחדש, התאהבות בשיער והתחזקות פנימית של אהבה עצמית. החומרים מבוססים על מרכיבים אורגנים, וניתנת אחריות מלאה על התוצאה והמוצרים.
לעיתים מגיעים לקוחות שעברו "התעללות" בשיערם במספרה זו או אחרת.
לכן יש צורך בתהליך של שיקום נפשי והתיידדות של הלקוח/ה עם השיער מחדש. בדרך של הקשבה, תמיכה וביצוע הטיפול לשביעות רצון הלקוח/ה, הוא עובר שלא תמיד בהבנתו וידיעתו תהליך של שיקום טראומת מספרות. בתהליך זה מתיידד/ת הלקוח/ה עם שיער שלו/ה, ובעצם עם גופו ונפשו.
תהליך זה משרה רוגע ובטחון. דרך זו מאפשרת להם להרים את הראש ולהיות גאים בשיער ובמראם החיצוני, המשפיע על היופי הפנימי הקורן מכל אחד. תהליך כזה מצריך אמון בלוחשת, אך גם אומץ לב של הלקוחות, ורצון לתקן את הלב שנשבר.
מכאן מתחילה דרך חדשה הבונה מערכת יחסים אחרת של הלקוחות עם שערם וגופם ואמון בלוחשת לשיער.