7 הדרכים לשמור על נשירת שיער תקינה

 

7 דברים שיכולים להקטין לך את הנשירה

במידה ואת מחפשת דרכים להקטין את כמות הנשירה היומית בשיערך, הגעת אלי לפוסט הנכון. למטה תמצאי 7 דרכים שונות ולפעמים הקשורות זו בזו כדרך טובה ויעילה להקטין את כמות הנשירה היומית של השיער.

רק לידיעה – בכל יום נושרות מראשנו כ 60 – 100 שערות ביום. במידה והכמות הזו מרובה יותר, רצוי וכדי לנהוג בדרכים הבאות כדי להוריד את הכמות לממוצע היומי.

  • תספורת – תספורת להורדת קצוות שרופים, או תספורת מאוד משמעותית שמקצרת את אורך השערה, מקלה על שורשי השיער ומקטינה את הנשירה.
  • סרוק יום יומי של השיער עם מסרק או מברשת צפופה – פעולה זו מותירה את השיער ללא קשרים וכך נמנעת נשירה מרובה לאחר זמן, או רסטות שלא ניתנות לפתיחה. בונוס מסרוק זה – הוא עיסוי הקרקפת הגורם להזרמת דם בראש, ואזי לבריאות טובה יותר של הגוף כולו.
  • שימוש בשמפו, מרכך או מסכה המתאימים לשיער שלך – יתכן כי הגורם לנשירה הוא אחד מהחומרים הללו, ולכן יש לבחון את אפשרות החלפת אחד ממוצרים אלו באחרים, אשר לא יגרמו עבורך נשירה נוספת על הממוצע היומי.
  • בדיקות דם – יאפשרו ידיעה ברורה האם חסר בגוף אבץ. אבץ הוא אחד מאבני היסוד המרכזיים בבניית שרשרות השיער, ולכן חוסר ממנו בגוף יסומן בנשירת שיער מוגברת. יש לבקש זאת מראש מרופא המשפחה בעת קבלת ההפניה לבדיקת הדם.
  • אכילת זרעי דלעת בכמות של 100 – 200 גרם ביום – ניתן מראש להגדיל את כמות הצריכה היומית של הגוף באבץ, על ידי אכילת זרעי דלעת (לא מומלחים), המכילים הכי הרבה אבץ מכל המזונות הקיימים כיום בשוק.
  • נטילת תוסף תזונה ייעודי עבור נשירת שיער – אפשרות נוספת היא ליטול טבליות המיועדות לחיזוק השיער כגון שורשונית של חברת נופר, מולטי הייר של חברת אלטמן, RHroots וכדומה. כל החברות הללו מייצרות טבליות שאחוזי האבץ בהם גבוהה, והתמדה לאורך זמן בנטילת הטבליות תשפר משמעותית את הנשירה.
  • טיפול נפשי – לחץ נפשי משפיעה על נשירת השיער. במידה ואת או אתה נמצאים במצב של לחץ נפשי מסיבה כזו או אחרת, יתכן והנשירה היא בשל סיבה זו. אני מכירה אנשים שבשל טראומה התקרחו ביום אחד. לא כדי לשחק עם זה. במידה ואת או אתה מודעים לכך שאתם נמצאים בתקופת לחץ מי זה זמן או ממש עכשיו. רצוי וכדי מאוד לטפל במקור הבעיה הזו.

 

שילוב של כל 7 הדרכים הללו, יכול להביא לתוצאה המושלמת.

מי שזקוק ורוצה לעוד תמיכה והנחיה מוזמן לפנות אלי לשיחת ייעוץ – https://bit.ly/3nBL1NI

אני תמר הלוחשת לשיער, ספרית בכירה, משקמת שיער בשיטה ייחודית של חיבור ללב. מלווה נשים שניסו בכל דרך שהיא להיות מרוצות משיערן, אך ללא הצלחה, עד כי הן מרגישות מתוסכלות ומאוכזבות מהמראה שלהן ומעצמן. עוזרת להן לטפל בשיער, כך שיהיה בריא ויסתדר בקלות, ליהנות להסתכל על עצמן במראה, ולחיות בתחושת ביטחון ושמחת חיים.

לחץ לתאום תור

שמרו קשר, לתאום תור ופרטים נוספים:

הרשמו למועדון הלקוחות

לקביעת תור ופרטים נוספים
השאירו פרטים ואצור אתכם קשר!