5 מוצרים טבעיים מומלצים

5 מוצרים מומלצים לשיער בריא

מוצרים מומלצים למירה על שיער בריא, יפה, מבריק ושמסתדר לך כמו שאת רוצה.

שמפו טבעי ואקולוגי

שמפו טבעי מכיל חומרים מהטבע, הוא אקולוגי, ידידותי לסביבה ואינו מכיל SLS או מלחים המזיקים לשיער. שמפונים כאלה מכילים חומרי הזנה, ריכוך, תמציות צמחים המחזקות את שורשי השערה המעניקים לשיער ברק ומראה בריא. חומרי השמפו נבחרים בקפידה מותאמים לסוגי עור שונים, לסוגי השיער השונים ולאקלים הארץ.

שמפו טבעי מבטיח שימוש בריא לשיער ולקרקפת הראש. אינו גורם לאלרגיה גרויי או בעיה כל שהיא עם העור, לאורך זמן הוא מבטיח שמירה על בריאות השיער. הוא אינו מזהם את הסביבה ואינו גורם להמלחת הקרקע.

מסכת שיער טבעית ואקולוגית

מסכת שיער טבעית מכילה חומרים מהטבע, היא אקולוגית, ידידותי לסביבה ואינו מכילה SLS או מלחים המזיקים לשיער. מסכות כאלה מכילות חומרי הזנה, ריכוך, תמציות צמחים המחזקות את שורשי השערה המעניקים לשיער ברק ומראה בריא. הן משקמות שיער יבש, פגום ושרוף ומחדירות קרטין אל תוך שכבות השערה. חומרי המסכות נבחרים בקפידה מותאמים לסוגי עור שונים, לסוגי השיער השונים ולאקלים הארץ.

מסכת שיער טבעית מבטיחה שימוש בריא לשיער ולקרקפת הראש. אינה גורמת לאלרגיה גרויי או בעיה כל שהיא עם העור, לאורך זמן הוא מבטיחה שמירה על בריאות השיער. היא אינה מזהמת את הסביבה ואינה גורמת להמלחת הקרקע.

סרום טבעי לשיער

סרום טבעי לשיער מיוצר מתמציות שמנים טבעיים, המופקים מצמחים שונים. הסרום מספק לשיער הגנה, לחות, ברק וגמישות. הוא מוצר שימושי מאוד לעיצוב השיער. שימוש יום יומי, לאחר החפיפה או לפני יציאה מהבית, יספק ללקוחות חווית משתמש ייחודית ומפנקת לאורך כל היום. מתאים לשיער ייבש במיוחד. מראה השיער יהיה מושלם, בריא ומבריק, והמחמאות לא יאחרו לבוא.

סרום טבעי לשיער מבטיח שימוש בריא לשיער ולקרקפת הראש. אינו גורם לאלרגיה, גירויי או בעיה כל שהיא עם העור, לאורך זמן הוא מבטיח שמירה על בריאות השיער. הוא אינו מזהם את הסביבה ויורד בחפיפה.

קרם שיער טבעי ואקולוגי

קרם טבעי לשיער מיוצר מתמציות שמנים טבעיים, המופקים מצמחים שונים. בשונה מהסרום הוא אינו שמנוני, ומתאים לשיער שאינו ייבש במיוחד. הקרם מספק לשיער הגנה, לחות, ברק וגמישות. הוא מוצר שימושי מאוד לעיצוב השיער. שימוש יום יומי, לאחר החפיפה או לפני יציאה מהבית, יספק ללקוחות חווית משתמש ייחודית ומפנקת לאורך כל היום. מראה השיער יהיה מושלם, בריא ומבריק, והמחמאות לא יאחרו לבוא. המראה המתקבל הוא טבעי לגמרי.

קרם טבעי לשיער מבטיח שימוש בריא לשיער ולקרקפת הראש. אינו גורם לאלרגיה, גירויי או בעיה כל שהיא עם העור, לאורך זמן הוא מבטיח שמירה על בריאות השיער. הוא אינו מזהם את הסביבה ויורד בחפיפה.

תוסף תזונה לחיזוק שורשי השיער

תוסף תזונה טבעי לשיער מיוצר מצמחים ואבקות טבעיות. התוסף מספק לשיער ויטמינים ואבני בנין הנחוצים לשם בניית שערה חזקה ומבנה קרטין שלם ולא שבור. כתוצאה מנטילת התוסף השיער מקבל הגנה, לחות, ברק וגמישות. הרמת הנשירה יורדת בהדרגה, במידה ומקפידים על נטילה עקבית ויום יומית של התוסף. תוך כחודשיים ניתן יהיה לראות שיפור בנשירה ובמראה השיער. צימוח חדש יחל לבצבץ והשיער יתמלא בהדרגה מחדש. יש תמיד להתייעץ עם רופא במקרים של הריון או הנקה.

לחץ לתאום תור

שמרו קשר, לתאום תור ופרטים נוספים:

הרשמו למועדון הלקוחות

לקביעת תור ופרטים נוספים
השאירו פרטים ואצור אתכם קשר!