חברים טובים ושיער

 

חברים טובים, מתוך נימוס, אולי לא יגידו לך דבר וחצי דבר על התספורת או הצבע שצבעת, אבל לפחות הם יקשיבו מה דעתך על מה שעשו לך במספרה. עד כאן מוכר וידוע, ואם מעניין המשכו לקרוא גם אם הפוסט כתוב בלשון נקבה (זה יכול להיות מידע חשוב עבור אישתך, בת זוגתך או זו שתהיה לך בעתיד) –

יצאת לבילוי וראית משהיא עם שיער מדהים. נגשת אליה ושאלת אם מותר לך לדעת מה היא עושה לשיער שלה שהוא כזה מקסים. היא ענתה שהיא למדה לאהוב את עצמה, והוסיפה כי שיחה אחת עם הלוחשת לשיער סדרה לה את המחשבות בראש ושחררה את החסמים עם השיער.

המשפט הזה שלה לא יוצא לך מהראש. את כל הזמן רואה ופוגשת נשים שאוהבות את עצמן ואת שיערן רק את לא. הקנאה בהן גוברת – את לא מבינה מה את עושה לא נכון. כבר ניסית הכל על השיער שלך. איך זה יכול להיות שאת עדין לא אוהבת אותו. יש לך תחושה שהחברות וגם החברים מתרחקים, ואת הולכת ומתכנסת בתוך עצמך, למרות שבחוץ הכל נראה שלו ועל מי מנוחות. את מסתובבת לך בעולם שרק אצלך משהוא לא בסדר, שרק אצלך השיער אף פעם לא מסתדר כמו שאת רוצה, ואת שוב ושוב לא מרוצה.

אני מכירה את ההרגשה הזו. רבות מלקוחות הגיעו אולי עם תחושות דומות. אחרי שיחת הייעוץ איתי הן כבר הבינו משהוא אחר. בשיחת ייעוץ תעברי אבחון לך ולשיערך. אשאל אותך הרבה שאלות, אך גם אקשיב רוב קשב לתשובותיך. בסופה של השיחה תצאי עם תוכנית פעולה ושקום לשיערך. אכן דלת חדשה יכולה להיפתח בפניך.

אם את מעוניינת לפתוח את הדלת ולצאת לדרך חדשה של אושר במערכת היחסים שלך עם שיערך – קבעי עוד היום שיחת ייעוץ איתי הלוחשת לשיער – https://bit.ly/3nBL1NI

אני תמר הלוחשת לשיער, ספרית בכירה, משקמת שיער בשיטה ייחודית של חיבור ללב. מלווה נשים שניסו בכל דרך שהיא להיות מרוצות משיערן, אך ללא הצלחה, עד כי הן מרגישות מתוסכלות ומאוכזבות מהמראה שלהן ומעצמן. עוזרת להן לטפל בשיער, כך שיהיה בריא ויסתדר בקלות, ליהנות להסתכל על עצמן במראה, ולחיות בתחושת ביטחון ושמחת חיים.

שמרו קשר, לתאום תור ופרטים נוספים:

מועדון הלקוחות

לקביעת תור ופרטים נוספים
השאירו פרטים ואצור אתכם קשר!