בואי להתאהב בעצמך מחדש

 

אם הגעת לגיל המעבר ונמאס לך שאת לא מרגישה יפה, את רוצה מאוד מאוד מאוד… (עד כאב בבטן ובלב) לאהוב את שיערך, הפוסט הזה בשבילך.

את שומעת מלא נשים שמדברות על גלי חום בגיל המעבר וגם על קשיים בשינה. ודווקא יש דברים שהם פחות מדוברים ושעדיין, למרות שזה חלק מהגיל, נשים מתביישות שזה קורה להן – כמו נשירת שיער.

כאילו, גלי חום שייכים לגיל המעבר – אבל נשירת שיער משייכים דווקא לזקנה, למרות שהיא באה במקביל.. זה שלא מדברים על זה, די מעציב אותי, כי זה מונע מהמון נשים שיכולות לפתור את זה ממש בקלות, להגיע לפתרונות שיעזרו להן. בגיל המעבר, כשהילדים גדלו וכבר מתחילים לעזוב את הקן, הקריירה שלנו בנסיקה וההורים שלנו צריכים אותנו פתאום – אנחנו הכי עמוסות בעולם. ואז ברגע הזה אנו זקוקות לפתרונות קלים, פשוטים, שייקחו לנו מעט זמן של השקעה במהלך היום.

כן, גם אני הייתי שם, עם נשירת שיער פסיכית, כזו שמצאתי שערות על הכרית, באמבטיה אחרי כל מקלחת, וחששתי שבסוף אני אשאר ללא שיער בכלל. הייתי עמוסה ועייפה, ורק עוד מטלה של לטפל בשיער הייתה חסרה לי …

כוון שכבר הייתי ספרית, התחלתי לחקור לעומק איך אני יכולה לעזור לעצמי (וגם לאחרות – כמו נשים בהריון שאת רואה את כל ההריוניות שסביבך, מכירה את זה?). פתאום לכולן סביבי הייתה נשירת שיער… ומצאתי את השיטה – איך לטפל בשיער בקלות, ביעילות ובהשקעה של 10 דקות ביום בלבד.

אם גם את בדיוק בשלב הזה – השגרה מהנהלת אותך, וזמן ממשיך להיות מצרך יקר ערך, השיער שלך בנשירה, ואת לא יודעת איך לטפל בו – ות'כלס גם אין לך ממש זמן לזה, אני מזמינה אותך לשיחת ייעוץ איתי. ביחד נקשיב לשיער שלך, ותקבלי תכנית טיפול הדורשת פחות מעשר דקות ביום. קצר,

ממוקד,

ואפקטיבי.

כמו שאת צריכה.

אם הגעת לקרוא עד כאן היכנסי לפוסטים נוספים, כדי להיות בטוחה בבחירה שלך ואז כנסי ללינק המצורף   – https://bit.ly/3nBL1NI

אני תמר הלוחשת לשיער, ספרית בכירה, משקמת שיער בשיטה ייחודית של חיבור ללב. מלווה נשים שניסו בכל דרך שהיא להיות מרוצות משיערן, אך ללא הצלחה, עד כי הן מרגישות מתוסכלות ומאוכזבות מהמראה שלהן ומעצמן. עוזרת להן לטפל בשיער, כך שיהיה בריא ויסתדר בקלות, ליהנות להסתכל על עצמן במראה, ולחיות בתחושת ביטחון ושמחת חיים.

שמרו קשר, לתאום תור ופרטים נוספים:

מועדון הלקוחות

לקביעת תור ופרטים נוספים
השאירו פרטים ואצור אתכם קשר!